Astropay Fiyatları

Astropay fiyatları kart diğer ön ödemeli kartlarda da olduğu gibi Herzaman güncel ” Döviz Kuru ” üzerinden işlem görmektedir. Astropay para birimi ” Dolar (usd) ” bazında işlem görür. Dolar fiyatlarındaki değişimler ” astropay ‘na da anlık olarak yansımaktadır. Bu nedenle fiyatlarımızda sürekli artış veya düşüş olacak şekilde güncellemeler görülmektedir. Astro pay hakkında daha fazla bilgi almak için ” astropay ” yazımızı hemen okuyabilirsiniz.

Aşağıda bulunan astropay fiyatları tablomuzda ki fiyatlar sürekli güncel kura göre yenilenmektedir. Fakat en doğru ve net fiyatı ” Canlı Destek ” veya Whatsapp hattımız üzerinden anlık olarak bağlandıktan sonra ” Müşteri Temsilcilerimiz ” tarafından bilgi alabilirsiniz.

astropay fiyatları

 

Astropay Fiyatları Kart Hakkında

Astropay fiyatları yani hakkında genel bir standart uygulamadan şu an için söz etmek olası olmaması nedeniyle bahsettiğimiz araştırmaları yapmak sizlere mühim bir yarar sağlayacaktır. astropay fiyatları Kart bunun gibi mühim bir sistem için buna değecektir.Bu sayede hem kuruluşlar meselesi için bilgi sahibi olur hem de pazarda ortalama olarak Kart bakiyelerinin ne fiyattan alıcı bulduğunu da de görmüş kalıyorsunuz. Astropay Kart günümüz koşullarında epey bir gerekli bir online sistemin parçası olduğundan, kullanırken yetkili yerleri seçmeye de itina göstermelisiniz. aksi halde astropay Kart ile konforlu ve güvenli alışveriş yapmaya kalkarken, dolandırılırsınız veya önemli masraflara girebilirsiniz. şimdiden en uygun bakiyeyi en kaliteli ce güvenilir servisten almanız dilekleri ile.

Astropay Fiyatları

Astropay fiyatları Kart, internette yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir web karttır. Kullanım kolaylığına ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Astropay kart‘ın 16 basamaklı bir kart kodu vardır. Bu tek kullanımlık kodla,  her zaman sanal alışveriş yapabilirsiniz.  Ön ödemeli bir sanal kart olarak kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. astropay ile banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez.  Bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini ortadan kaldırır.

Astropay ile Güvenli ve Avantajlı Alışveriş

Faiz işlemi uygulanmayan, ay sonu ekstresi gibi işlemleri olmayan, bütçenize uygun paketi kolayca bulabileceğiniz, ön ödemeli sanal kartın avantajları oldukça fazla.

>Güvenilir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan sizlere güvenli bir alışveriş yapma imkanı sağlar.

> Kolay kullanım. Astropay fiyatları Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan ödemeler gibi bilgilerinizi girmekle ve telefon onay mesajlarıyla uğraşmazsınız, sadece sahip olduğunuz 16 haneli PIN kodunu girmeniz yeterlidir.

>Size özel. Sanal kartınız tek kullanımlıktır. Kullanım süresi 1 yıldır. Süre dolduğunda ya da kartın içerisindeki bakiye bittiğinde, kart kullanıma kapanır.

>Bütçe dostu. Kredi kartı gibi istemeden fazla para harcama ihtimaliniz yoktur. Çünkü karta sahip olmak için parasını önceden ödemeniz gerekmektedir.

>Para bozdurma işlemi. Bakiyesini sizin belirlediğiniz kartın içerisinde kalan miktarı geri talep edebilirsiniz. Yani yaptığınız alışverişten kalan parayı müşteri hizmetlerine bildirerek bozdurma şansına sahipsiniz.

>Yaygın kullanım. Tüm dünyada Astropay fiyatları kartın kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Facebook Google Astropay

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir