Chat with us, powered by LiveChat
12391
page-template-default,page,page-id-12391,strata-core-1.0.5,strata-theme-ver-3.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive,elementor-default

Astropay Kart Bozum

Astropay Kart Satış Ve Bozum için Whatsapp Numaramız 0545 406 2838

Astropay bozum işleminizi tamamladıktan hemen sonra dilerseniz kalan bakiyenizi güncel kur üzerinden astropay kart olarak talep edebilirsiniz. Bozdurma talebinde bulunmak oldukça kolaybir işlemdir. Müşteri temsilcilerimize canlı destek hattı üzerinden ya da whatsapp destek hattımız üzerinden  ulaşarak, Astropay Kart Bozumu işlemi istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz güvenlik bilgilerinizi doğruladığında, Astropay Kart Bozumu işlem isteğinizi miktarı dakikalar içerisinde vermiş olduğunuz banka  hesabınıza aktaracaktır.

Astropay Kart Bozum

Astropay Kart Bozum İçin Yapmanız Gerekenler

1-) Müşteri Temsilcileri ile canlı destek veya whatsapp ile  irtibata geçip Astropay Kart Bozumu kur fiyatını anında öğrenebilirsiniz.
2-) Firmamıza güvenebilirsiniz 5 yıldır ön ödemeli astropay kart bozum Sektör’de Astropay Kard Resmi Bayi A.Ş olarak öncü lider firmayız.
3-) Astropay Kart Kod bilgilerini  Müşteri hizmetleri teslim edin ve sonrada banka hesap ve iban bilgilerini belirtin
4-) Yapmanız gereken tek şey Astropay Kard Resmi Bayi A.Ş firması tarafından kısa sürede size gönderilen Havale veya EFT‘yi beklemek olacaktır.

Astropay Kart Bozum işlemlerinde kullanılan bankalar;

Garanti, Akbank, Finansbank, İşbankası, Yapıkredi, Halkbank Vakıfbank, Ziraatbank, Denizbank, TEB,ve birçok güncel banka

Güvenilir Astropay Bozumu

Astropay  Bozumu işlemleri sayesinde, bu kart türü sadece bir ödeme aracı olmaktan çıkıyor. Bi yandan da sizler için yüksek gelirli kazanç kapısı da olabiliyor. Çünkü kullanıcılar artık astropay kart kodlarını oyun sitelerine veya bir çok astropay kart geçerli web sitelere yükleyerek burada ek kazanç elde edebiliyorlar. Elde ettikleri kazancı nakit para olarak ellerine almak istiyorlar ve Astropay Kart Bozumu işlemi gerçekleştiriyorlar. Sanal ortamdan paralarını nakit olarak çekme işlemlerine Astropay Kart Bozumu diyoruz. Astropay doviz cinsi üzerinden dolar (usd) olarak fiyatlandırma değeri alır. Bu kart türü gerek Astropay Kart Bozumu gerek Astropay satın alma esnasında doviz cinslerinden dolar para birimini esas alır. Her Astropay Kart Bozumu işleminde doların Türk lirası karşısındaki güncel kur değerine göre nakitlendirilir ve müşterinin banka hesabına havale veya eft olarak  aktarılır.

Astropay Kart Bozumu işleminizi firmamız Güvencesi ile hemen gerçekleştirmek için bize ulaşınız.

Güncel kur fiyatlarını merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en uygun Astropay Kart Bozumu ve Satış fiyatları sunmak bizim için çok önemli.