Astropay Satın Al

Astropay Satın al ,Türkiye’de kullanımı oldukça yaygın olan bu güvenilir ve kolay alışveriş seçenekleriyle donatılmış ön ödemeli astropay , sanal kartı almak çok kolay!  Astropay Satın al  işleminizi dakikalar içerisinde tamamlandıktan sonra müşteri temsilcimiz size 16 haneli PIN kodu ve son kullanım tarihi  4 haneli güvenlik kodu ile oluşan kartınızın güvenlik numaralarını verecek ve siz de doyasıya alışverişe anında başlayabileceksiniz. Bu güvenlir imkana ulaşmak sadece bir kaç dakikanızı alacak. Satın Al’ma işleminiz onaylandığında, müşteri temsilcimiz size kartınızın bilgilerini hemen verecektir. Astropay kart satın al işlemi ise güvenilir bir şekilde şu şekilde olmaktadır. Web siitemizde bulunan Astropay Al butonuna tıklamanız veya whatsapp canlı destek üzerinden bütçenize en uygun olan,  güncel dolar kuru bakiyesine sahip ,kartınızı belirlemek ve sonrasında sadece güvenilir , kaliteli ve hızlı alışveriş yapmanız için sizlere 7/24 hizmet veren canlı destek ekibimize hemen bildirmeniz yeterli olacaktır.

Astropay Satın Al

Astropay ile Güvenli ve Avantajlı Alışveriş

Faiz işlemi veya ek ücret ekleme uygulanmayan, ay sonu ekstresi gibi işlemleri olmayan, bütçenize uygun astropay kart paketi kolayca bulabileceğiniz, ön ödemeli sanal kart olan astropay satın al avantajları oldukça fazladır.

>Güvenirlik. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan sizlere güvenli ve gizli bir alışveriş yapma imkanı sağlar.

> Kolay ve hızlı kullanım. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan ödemeler gibi bilgilerinizi girmekle ve telefon onay mesajlarıyla uğraşıp zaman kaybetmessiniz, sadece sahip olduğunuz 16 haneli PIN kodu bilgilerini girmeniz yeterlidir.

>Size özel kart. Astropay kartınız tek kullanımlıktır. Kullanım süresi 1 yıldır. Süre dolduğunda ya da kartın içerisindeki bakiye bittiğinde, kart otomatik kullanıma kapanır.

>Bütçe dostudur. Kredi kartı gibi bankalardan istemeden fazla para harcama ihtimaliniz kesinlikle yoktur. Çünkü karta sahip olmak için astropay satın al kart ücretini önceden ödemeniz gerekmektedir.

>Astropay bozdurma işlemi. Bakiyesini sizin belirlediğiniz kartın içerisinde kalan miktarı banka hesabınıza hızlı bir şekilde talep edebilirsiniz.

Astropay Satın Al

10$ 15$ 20$ 25$ 50$ 100$ 250$ 500$ bakiyelerine sahip kartı Türk Lirası değerinden hızlı bir şekilde alabilirsiniz ancak astropay kartın fiyatları güncel dolar kuru üzerinden belirlenmektedir bu nedenle fiyatta değişiklik gösterebilir.

Astropay Fiyatları

Astropay Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenli ve kolay bir alışveriş yapma isteğiyle Astropay Kart alıp, dolandırılma riski ile karşılaşmanızı asla istemeyiz. Bu nedenle astropay satın al acağınız sitenin güvenilir ve populer olması gerekmektedir. Sitenin SSL sertifikasının olduğunu kontrol ettikten sonra, Türkiye satış temsilcisi olup olmadığını kontrol ediniz.

Bizler sizlere güvenli ve hızlı alışveriş için hizmet veriyoruz. Satın alma işlemleriniz için lütfen Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Astropay Kart Satın al işleminizi ek olarak web uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Kart Nedir?

Astropay Kart, internette yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir web karttır. Kullanım kolaylığına ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Astropay kart‘ın 16 basamaklı bir kart kodu vardır. Bu tek kullanımlık kodla,  her zaman sanal alışveriş yapabilirsiniz.  Ön ödemeli bir sanal kart olarak kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. astropay ile banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez.  Bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini ortadan kaldırır.

Facebook Google Astropay

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir