Astropay

Astropay Kart Nedir?

Astropay Kart, internette yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir web karttır. Kullanım kolaylığına ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Astropay kart‘ın 16 basamaklı bir kart kodu vardır. Bu tek kullanımlık kodla,  her zaman sanal alışveriş yapabilirsiniz.  Ön ödemeli bir sanal kart olarak kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez.  Bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini ortadan kaldırır.

ASTROPAY

Astropay Bu kart, dilediğiniz alışveriş sitelerinde satın alımlar gerçekleştirmenize ve satın alma işlemlerinde güvenlik sorunlarını dert etmemenize yarar. Türkiye’de N11, hepsiburada.com gibi köklü alışveriş sitelerinde ve daha birçok sitede alışveriş yapabilirsiniz.

Sizlere kolay, hesaplı ve güvenli alışverişin yanında bazı avantajlar da sunar. Astropay Kart Bozum sadece alışveriş sitelerinde değil, dünya üzerinden oynanan birçok online/sanal oyunlarda da kullanılır. Örnek vermek gerekirse: Metin2, Knight Online, League Of Legends, Silkroad, Minecraft gibi neredeyse herkes tarafından bilinen oyunların, oyuncuları için hazırladığı oyun içi ek avantajlı paketleri ve özel objeleri satın alabilir ve daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

astropay

Astropay Kart Nasıl Alınır ?

Astropay kartı satın almak için sitemizde bulunan Satın Al butonuna tıklayıp, size uygun paketi seçip, müşteri temsilcilerimizle iletişim sağlamanız yeterlidir. Sizlere verdikleri hesap numarasına, dilediğiniz bir ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirdiğinizde işleminiz tamamlanacak ve dakikalar içerisinde kartınızı kullanabileceksiniz. Bu kadar kısa sürede kullanmak büyük avantaj ama ‘’nasıl?’’ diyorsanız; siz ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra kontrol sağlanacak ve ödeme işlemini tamamladığınız onaylandığında müşteri temsilcimiz size 16 haneli PIN kodundan oluşan kartınızın numarasını teslim edecektir.

Astropay Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir ?

Astro pay Kartı kullanmak oldukça kolay ve avantajlıdır. Alışveriş yapacağınız sitenin ödeme bölümünde logosu var ise kişisel bilgilerinizi paylaşmadan istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteniz üzerinde satın al butonuna tıklayıp, size verilen 16 haneli PIN kodunu yazmak ve onaylamaktır.

astropay avantajlarına gelirsek:

-Elbette sürekli bahsettiğimiz üzere, oldukça güvenli bir ödeme yöntemidir.

-Tek kullanımlık bir karttır. Bu nedenle kartınızın bakiyesini kullandıktan sonra yeniden doldurtulamaz. Bu da olası dolandırılma ihtimallerini ortadan kaldırır.

-Limitini siz belirlersiniz. Kredi kartında olduğu gibi borca girme ihtimaliniz yoktur ya da ay sonu ekstre derdinden sizleri kurtarır.

-Her yerde ve her saatte alışveriş yapabilme imkanı sunar.

-Faiz uygulaması yoktur.

Facebook Google

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir